O Nas

Od 2012 roku zajmujemy się sprzedażą drewna kominkowego, opałowego, rozpałki drewnianej. W ofercie mamy też drewno do wędzenia. Cieszy nas fakt, że od tylu lat możemy dostarczać drewno na terenie całego śląska. Z roku na rok coraz bardziej poszerzamy swoją ofertę dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom.

W całorocznej sprzedaży oferujemy drewno każdego gatunku. Drewno które przetwarzamy pochodzi z Lasów Państwowych co zapewnia duży wybór i wysoką jakość surowca. Sprzedajemy towar według indywidualnych potrzeb klienta. Dowożone drewno jest ściśle poukładane na samochodzie. Taka forma dostawy daje klientowi możliwość zmierzenia drewna przed rozładunkiem.

Świadczymy nasze usługi na najwyższym poziomie. Każdy klient może liczyć na fachową doradę. Dbamy o jak najkrótsze terminy dostaw, utrzymując przy tym atrakcyjne ceny. Zrealizujemy każde zamówienie, uwzględniając wszystkie potrzeby klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań nie czekaj kontaktuj się z nami.
 

Jak dojechać?